Loctite 454 - 3 g, vteřinové lepidlo , 10 x Loctite 454 - 3 g

Odborné poradeství
poradíme Vám s čím potřebujete

Dlouholeté zkušenosti
22 let na trhu

Osobní odběr
v Jičíně

Doprava zdarma
již od 1500 Kč
Univerzální gelové vteřinové lepidlo Produkt výborně poslouží všude tam, kde je nutné zabránit odkapávání lepidla nebo při aplikaci na vertikální či stropní plochy. Spolehlivě slepí papír, dřevo, korek, pěnové materiály, ale i kůži, kartón, kovy a plasty.
LOCTITE 454 je vteřinové lepidlo určené pro spojení obtížně lepitelných materiálů, které vyžadují rovnoměrné zatížení a velkou pevnost v tahu nebo ve smyku. Tento produkt umožňuje rychlé slepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů, elastomerů, ale i porézních materiálů, jako jsou dřevo, papír, kůže nebo textilie. Hustota gelu zabraňuje stékání lepidla na svislém povrchu.
Lepidlo Loctite 454 dále nabízíme v lahvičkách o hmotnosti 20 gramů nebo v cenově výhodných baleních s dárkem či dopravou zdarma!
Chemický základ
etyl
Viskozita v mPa*s
gel
Barva
bezbarvá, transparentní
Manipulační pevnost za
5-10s
Provozní teplota
-40 až +80°C
Poznámky
univerzální, gel
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář